Nové menu

02.01.2022

Zdravíme všechny v novém roce!????????????????

Děkujeme vám za přízeň, kterou jste nám projevili v roce minulém, a těšíme se návštěvy v roce 202️⃣2️⃣. A máme novinku!

Naši milí, připravili jsme pro vás nové menu!

Pochutnat si můžete na šťavnatém steaku z hovězí květové špičky, ke kterému jsme přidali oříškové máslo, konfitovaný česnek a grilovanou zeleninu s hlívou ústřičnou.????????????????????????????

Znovu pro vás připravíme ručně dělané bramborové noky, a to s vepřovou panenkou, mladým špenátem a pancettou / bezmasé s pečenou dýní, chilli a praženými semínky / nebo s houbami a cherry rajčaty zapečené mozzarellou. ????????????????

Vrací se vepřová panenská svíčková… do zlatova osmažené řízečky s našim bramborovým salátem / grilovaná s hříbky a restovanými bramborami s pancettou a cibulí.

Vámi oblíbené burgery připravíme z namletého hovězího krku, a to Jack Daniel´s BBQ cheeseburger???????? či Farmer cheeseburger s volským vokem, uzenou mayo a kyselými okurkami????????. Můžete také zkusit vegetariánskou verzi s cuketovým karbanátkem s cibulovými kroužky nebo s bramborovým restem s dýní a smaženým portobellem.???? Samozřejmě si sezamové bulky na burgery stále pečeme sami ????

Oblíbená quesadilla plněná hovězím chilli masem je zpět! Přidali jsme také jednu bezmasou s čedarem, pečenými paprikami a dýní, rajčaty, fazolemi a papričkami jalapeños. ????????

Nemáte hlad, ale máte chuť něco zakousnout k pivu? Což takhle dát si hosty prověřené čedarové koule s trhaným vepřovým masem, od nás namíchaný hovězí tatarák nebo křupavé nachos zapečené s čedarem, chilli a cibulkou?????????????

Těšíme se na VÁS a věříme, že budete spokojeni. ????

VÁŠ ŠACH-MAT.

Všechny novinky